Saldeo Smart

Złoty Autoryzowany Partner

Złoty Partner Kompetencyjny

Zaufali nam

Referencje Systemy SYMFONIA i FORTE

Zaufanie jakim nas obdarzyli jest dla nas nie tylko zaszczytem ale przede wszystkim uznaniem naszej fachowości.

2011/09/07
AWM Polska Sp. z o.o.

Przesyłamy pisemne rekomendacie, referencje, dla Firmy CI-Computer Instal Sp. z o.o. w Wałbrzychu, za przeprowadzane wdrożenia oprogramowania Sage.

2011/09/26
Money.pl

Wdrożenie systemu wspierającego zarządzanie w naszej firmie - Symfonia Premium i Forte, odbyło się w sposób szybki i bezproblemowy.

2011/09/27
PROCHEM S.A.

Firma CI-COMPUTER Instal Sp. z o.o. z Wałbrzycha realizowała, jako podwykonawca firmy PROHEM S.A,, budowe nowego obiektu Dolnośląskiego Parku Technologicznego. Buduynek T-Parku to nowoczesny biurowiec o łącznej powierzchni około 7000m2, zlokalizowany w Szczawnie Zdroju.

2013/01/08
Dolnośląskie Surowce Skalne Sp. z o.o.

Wdrożenie Systemu wspierającego zarządzanie w firmie - Symfonia Forte odbyło się w sposób szybki, bezproblemowy dzięki firmie CI-Computer Instal Sp. z o.o.

2011/09/22
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" Sp. z o.o.

Przesyłamy pisemne rekomendacje dla Firmy CI-COMPUTER Instal Wałbrzych, za przeprowadzone wdrożenie oprogramowania Sage Symfonia.

2011/09/22
PRO-FIN rachunkowość - finanse

Firma "PRO FIN" RACHUNKOWOŚĆ - FINANSE B.T ŚĄTEK SPÓŁKA JAWNA potwierdza owocną współpracę z firmą CI-COMPUTER INSTAL SP. Z O.O.

2011/09/22
JSW Budownictwo Specjalistyczne Sebastian Woźny

Wdrożenie Systemu wspierającego zarządzanie w naszej firmie - Symfonia Premium odbyło się w sposób szybki i bezproblemowy dzięki firmie CI-COMPUTER INSTAL sp. z o.o.

2011/09/22
EHL Bzazaltex Sp. z o.o.

System zarządzania Symfonia Forte został wdrożony szybko i kompleksowo, co sprawiło, że w pełni spełnia nasze specyficzne wymagania co do systemu klasy ERP.

2011/09/22
CZARNA GÓRA S.A.

Od 2000 roku firma CI-COMPUTER jest godnym zaufania partnerem w zakresie usług komputerowych.

2011/09/22

Firmy.net

Techtutor.pl

Sage e-Audytor Innowacją Roku 2016

Aktualności

24 Październik 2016 Sage e-Audytor Innowacją Roku 2016

W tym roku tytuł Innowacji Roku IT trafił do Sage. Najwyższe uznanie zdobyła platforma Sage e-Audytor, jako unikalne na polskim rynku rozwiązanie informatyczne służące przedsiębiorcom.

– To niezwykły moment dla nas. Cieszymy się niezmiernie, że praca i zaangażowanie naszych ludzi zostały docenione przez internautów i jury konkursowe. Tym bardziej, że w obszarze finansowo-księgowym, w którym głównie działamy, tak wiele już zostało zrobione, że trudno jest o spektakularną nowość. Ale nasze wieloletnie doświadczenie oraz międzynarodowy know-how zaowocowały rozwiązaniem, które daje realne bezpieczeństwo prawno-podatkowe w procesie elektronicznych kontroli podatkowych – powiedział Piotr Ciski, dyrektor zarządzający polskim oddziałem Sage, odbierając statuetkę.

Sage e-Audytor został już również doceniony przez klientów Sage. Anita Niemczyk, prezes Zarządu Inter-Team podkreśla, że: Sage e-Audytor szybko i bezpiecznie sprawdza JPK i daje nam pewność, że raportowane dane są prawidłowe.

Konkurs Liderzy IT jest prestiżową inicjatywą skierowaną do producentów i dystrybutorów branży informatycznej, w trakcie którego nagradzane są najbardziej innowacyjne i efektywne rozwiązania IT.  

Źródło: http://www.sage.com.pl/informacje-dla-uzytkownikow/aktualnosci/sage-e-audytor-innowacja-roku-2016

Powrót archiwum wiadomości

Biuletyn informacyjny