Saldeo Smart

Złoty Autoryzowany Partner

Złoty Partner Kompetencyjny

Zaufali nam

Referencje Systemy SYMFONIA i FORTE

Zaufanie jakim nas obdarzyli jest dla nas nie tylko zaszczytem ale przede wszystkim uznaniem naszej fachowości.

2011/09/07
AWM Polska Sp. z o.o.

Przesyłamy pisemne rekomendacie, referencje, dla Firmy CI-Computer Instal Sp. z o.o. w Wałbrzychu, za przeprowadzane wdrożenia oprogramowania Sage.

2011/09/26
Money.pl

Wdrożenie systemu wspierającego zarządzanie w naszej firmie - Symfonia Premium i Forte, odbyło się w sposób szybki i bezproblemowy.

2011/09/27
PROCHEM S.A.

Firma CI-COMPUTER Instal Sp. z o.o. z Wałbrzycha realizowała, jako podwykonawca firmy PROHEM S.A,, budowe nowego obiektu Dolnośląskiego Parku Technologicznego. Buduynek T-Parku to nowoczesny biurowiec o łącznej powierzchni około 7000m2, zlokalizowany w Szczawnie Zdroju.

2013/01/08
Dolnośląskie Surowce Skalne Sp. z o.o.

Wdrożenie Systemu wspierającego zarządzanie w firmie - Symfonia Forte odbyło się w sposób szybki, bezproblemowy dzięki firmie CI-Computer Instal Sp. z o.o.

2011/09/22
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" Sp. z o.o.

Przesyłamy pisemne rekomendacje dla Firmy CI-COMPUTER Instal Wałbrzych, za przeprowadzone wdrożenie oprogramowania Sage Symfonia.

2011/09/22
PRO-FIN rachunkowość - finanse

Firma "PRO FIN" RACHUNKOWOŚĆ - FINANSE B.T ŚĄTEK SPÓŁKA JAWNA potwierdza owocną współpracę z firmą CI-COMPUTER INSTAL SP. Z O.O.

2011/09/22
JSW Budownictwo Specjalistyczne Sebastian Woźny

Wdrożenie Systemu wspierającego zarządzanie w naszej firmie - Symfonia Premium odbyło się w sposób szybki i bezproblemowy dzięki firmie CI-COMPUTER INSTAL sp. z o.o.

2011/09/22
EHL Bzazaltex Sp. z o.o.

System zarządzania Symfonia Forte został wdrożony szybko i kompleksowo, co sprawiło, że w pełni spełnia nasze specyficzne wymagania co do systemu klasy ERP.

2011/09/22
CZARNA GÓRA S.A.

Od 2000 roku firma CI-COMPUTER jest godnym zaufania partnerem w zakresie usług komputerowych.

2011/09/22

Firmy.net

Techtutor.pl

Sage Symfonia 2016

Aktualności

13 Listopad 2015 Sage Symfonia 2016

Dostępne są już najnowsze wersje programów Sage Symfonia.

Kadry i Płace 2016

Używaj rozszerzonej funkcjonalności rozliczeń umów cywilnoprawnych, które zabezpieczono przed zmianą naliczeń elementów płacowych liczonych narastająco w ramach miesiąca. Edytuj daty zakończenia zdarzeń nieobecności, gdy ich rozpoczęcie wypada w zamkniętym okresie.

Pełny wykaz zmian w programie

Handel Sprzedaż 2016

Korzystaj z programu, który został przygotowany do pracy w trybie sprzedaży detalicznej. Realizuj transakcje tylko dwoma kliknięciami – od momentu skanowania kodu paskowego do wydania paragonu. Wybieraj różne formy zapłaty: gotówką, kartą płatniczą i bonami zakupowymi.

Pełny wykaz zmian w programie

Handel Sprzedaż i Magazyn 2016

Z łatwością prowadź sprzedaż detaliczną. Realizuj transakcje tylko dwoma kliknięciami – od momentu skanowania kodu paskowego do wydania paragonu. Rozliczaj sprzedaż różnymi formami płatności.

Pełny wykaz zmian w programie

e-Dokumenty 2016

Z łatwością prowadź sprzedaż detaliczną. Realizuj transakcje tylko dwoma kliknięciami – od momentu skanowania kodu paskowego do wydania paragonu. Rozliczaj sprzedaż różnymi formami płatności. e-Dokumenty 2016 wchodzą w skład pakietu e-Box.

Pełny wykaz zmian w programie

Powrót archiwum wiadomości

Biuletyn informacyjny