OFERTA

Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie dla firm

Oferujemy i wdrażamy różnorodne systemy klasy ERP, które skutecznie wspomagają działalność firmy. Jesteśmy Złotym Autoryzowanym Partnerem Sage, co świadczy o naszych wysokich kompetencjach w zakresie produktów takich jak: System Zarządzania Forte, System Symfonia, Symfonia Start i wiele innych. Nasza oferta obejmuje nie tylko rozwiązania branżowe, np. oprogramowanie medyczne czy program do zarządzania produkcją, ale także szereg dodatkowych, funkcjonalnych aplikacji.

02 Siepień 2011

System dla branży ubezpieczeniowej

System dla branży ubezpieczeniowej

Oferujemy nowoczesny system składający się z programu dla multiagencji ubezpieczeniowych oraz z programu dla osób wykonujących czynności agencyjne.

09 Grudzień 2014

Podpis elektroniczny

Podpis elektroniczny

Bezpieczny podpis elektroniczny jest równoważny z mocy prawa podpisom własnoręcznym. Podpis elektroniczny umożliwia bezpieczną komunikację w sieci internetowej. Jesteśmy certyfikowanym, oficjalnym partnerem Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. w zakresie Współpracy przy sprzedaży usług certyfikacyjnych.

02 Siepień 2011

Systemy komputerowe

Systemy komputerowe

W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe rozwiązania informatyczne. Zajmujemy się całościowo takimi projektami, od rozpoznania potrzeb, przez fazę projektową i budowę sieci w warstwie fizycznej, po dostawę systemów komputerowych i świadczenie związanych z nimi usług, w tym serwis sprzętu i oprogramowania. CI-COMPUTER Instal S.A. to skuteczny integrator systemów informatycznych. Jesteśmy również partnerem Programu Dell PartnerDirect.

02 Siepień 2011

Szkolenia

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dopasowane do potrzeb i wymagań użytkowników, od poziomu podstawowego do zaawansowanego. W ofercie mamy szkolenia dedykowane użytkownikom oprogramowania dla firm: Sage Symfonia. Dużą popularnością cieszą się szkolenia Symfonia z modułów takich jak: Symfonia Finanse i Księgowość, Symfonia Handel oraz Symfonia Kadry i Płace. Ponadto, prowadzimy szkolenia w zakresie obsługi aplikacji pakietu biurowego MS Office, w tym Word, Excel i Outlook.

02 Siepień 2011

Technologie budynkowe

Technologie budynkowe

Oferujemy instalacje teletechniczne i elektryczne dostosowane do indywidualnych wymogów i potrzeb klientów, oparte na elementach i podzespołach renomowanych firm. W ramach instalacji teletechnicznych świadczymy m.in. następujące usługi: okablowanie strukturalne, systemy telekomunikacyjne i przeciwpożarowe, systemy kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy. Zapewniamy również projektowanie instalacji elektrycznych, wykonawstwo, dostawę, montaż oraz realizujemy prace pomiarowe i wdrożeniowe.

02 Siepień 2011

Usługi

Usługi

W ramach naszej działalności świadczymy również usługi w zakresie audytu oprogramowania, usługi doradcze związane z wdrożeniem i dopasowaniem właściwego systemu wspomagającego zarządzanie, usługi zdalne umożliwiające szybkie rozwiązanie problemów oraz wsparcia technicznego związanego ze świadczeniem usług serwisowych.

02 Siepień 2011

Biuletyn informacyjny