Oprogramowanie dla firm

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę rozwiązań informatycznych klasy ERP, które usprawnią funkcjonowanie Państwa firmy. Wśród nich znajdują się szczególnie doceniane na rynku polskim systemy Symfonia opracowane przez firmę Sage. 

CI-COMPUTER Instal S.A. jest Złotym Autoryzowanym Partnerem Sage, co świadczy o wysokich kompetencjach technicznych, sprzedażowych i marketingowych naszego zespołu w zakresie produktów Sage. 

Sage jest jednym z największych dostawców oprogramowania do zarządzania firmami na świecie. To również wiodący producent, który dostarcza systemy klasy ERP w Polsce.

Firma Sage istnieje na rynku od 1981 roku, wchodzi w skład Grupy Sage, która jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Według rankingów Truffle100 2011 i 2012, firma Sage jest jednym z trzech największych dostawców oprogramowania w Europie.  Firmie udało się osiągnąć sukces, dzięki właściwie dobranej strategii ukierunkowane na rozwój lokalnych rozwiązań oraz optymalne dopasowanie oprogramowania do specyfiki danego kraju i potrzeb przedsiębiorstw.

Systemy klasy ERP Sage odznaczają się najwyższą jakością i są tworzone przez specjalistów o wysokich kompetencjach. Co więcej, programy Sage są ciągle rozwijane na podstawie najlepszych praktyk biznesowych i doświadczeń gromadzonych na dojrzałych rynkach europejskich. Sage ma w swojej ofercie nie tylko rozwiązania dla dużych firm, ale również małych i średnich przedsiębiorstw, dla których system Symfonia może stanowić cenne wsparcie w zarządzaniu.

System Forte

System Forte

System Zarządzania Symfonia Forte to zaawansowane rozwiązanie klasy ERP, które doskonale nadaje się do zarządzania średnim lub dużym przedsiębiorstwem. System Forte jest zbudowany z zintegrowanych ze sobą modułów, które pozwalają na zarządzanie procesami przedsiębiorstwa: finansowym, informacją zarządczą, sprzedażą i relacjami z klientami, zasobami firmy, w tym majątkiem przedsiębiorstwa i kapitałem ludzkim.

02 Siepień 2011

System Symfonia

System Symfonia

System Symfonia to zestaw zintegrowanych ze sobą oprogramowań, które skutecznie wspierają zarządzanie w małych i średnich firmach. Program Symfonia wspomaga przedsiębiorstwo zarówno w codziennej działalności związanej z ewidencją oraz obsługą zdarzeń gospodarczych, jak i umożliwia zgromadzenie wszystkich niezbędnych informacji w jednym miejscu, co pozwala na podejmowanie właściwych, kluczowych decyzji biznesowych w firmie.

01 Wrzesień 2011

Symfonia Start

Symfonia Start

Symfonia Start to pakiet programów, który powstał z myślą o małych firmach, bez względu na rodzaj prowadzonej przez nie działalności gospodarczej. System Symfonia daje wsparcie we wszystkich podstawowych obszarach działalności firmy, przy czym korzystanie z tego systemu jest przyjazne i intuicyjne. Linia programów Symfonia Start występuje w wersji jednostanowiskowej i jednofirmowej – tym samym przeznaczona jest dla firm, w których jedna osoba zarządza firmą i księgami.

02 Siepień 2011

Pervasive

System Pervasive Software gwarantuje wysoką efektywność i stabilność programów Systemu SYMFONIA pracujących w środowisku sieciowym. Oprogramowanie Pervasive umożliwia sprawną i szybką wymianę danych między programem Symfonia a plikami bazy danych.

02 Siepień 2011

Rozwiązania branżowe

Rozwiązania specjalistyczne, dopasowane do specyfiki danej branży, stanowią uzupełnienie standardowych oprogramowań znajdujących się w naszej ofercie. Flagowym produktem w tej grupie jest system mobilny Gemini Mobilebox, który stanowi zaawansowane narzędzie sprzedaży mobilnej.

02 Siepień 2011

Rozwiązania dodatkowe

Szeroka oferta rozwiązań, rozszerzających funkcjonalności aplikacji Systemu Symfonia i Systemu Forte, umożliwiających automatyzację wielu czynności wykonywanych w programach. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkich programy wspierające działanie modułu handlowego, księgowego oraz kadrowo-płacowego.

02 Siepień 2011

AuraB2B

AuraB2B

System Aura B2B umożliwia prowadzenie zautomatyzowanego centrum obsługi Klienta, dzięki czemu klienci oraz kontrahenci mogą samodzielnie załatwić wiele spraw, które do tej pory wymagały zaangażowania pracowników. Aura B2B to rozwiązanie elastyczne, łatwe w konfiguracji, skalowalne, umożliwiające integrację z innymi systemami.

19 Grudzień 2011

Biuletyn informacyjny