System Forte

System Zarządzania Forte to zintegrowany system o budowie modułowej zaprojektowany przez firmę Sage z myślą o średnich i większych przedsiębiorstwach. System Forte pozwala na kontrolę oraz zarządzanie strategicznymi dla przedsiębiorstwa procesami biznesowymi, optymalizując koszty jego funkcjonowania. System Symfonia Forte umożliwia szybkie i elastyczne reagowanie na zmieniające się warunki rynkowe oraz dostosowanie do nich struktury firmy. Dzięki niemu, firma sprawnie kontroluje i zarządza strategicznymi obszarami przedsiębiorstwa.

W Systemie Forte wykorzystano zaawansowane rozwiązania oraz bazę Microsoft SQL Server, które pozwalają na bezpieczną rozbudowę systemu wraz z rosnącymi wymaganiami Klienta, integrację z innymi systemami oraz sporządzanie nowych raportów i zestawień dopasowanych do specyfiki i potrzeb firmy. Symfonia Forte wspiera zarządzanie obszarem finansowym, informacją zarządczą, sprzedażą oraz ważnymi zasobami firmy. Co ważne, dzięki systemowi Forte kadra zarządzająca otrzymuje szybko niezbędne informacje i ma precyzyjny wgląd w działalność firmy, co pozwala im na poświęcanie więcej czasu na planowanie strategiczne i rozwój firmy.

Nowoczesne technologie informatyczne zastosowane przez Sage w systemie Symfonia Forte, zapewniają wysoką jakość, wydajność oraz bezpieczeństwo programu.

Wdrożenie Systemu Zarządzania Symfonia Forte zapewni Ci:

 • Skuteczne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa i efektywne narzędzia monitorowania zarówno realizacji założeń budżetowych, jak i  rentowności projektów,
 • Wsparcie procesu podejmowania decyzji o charakterze strategicznym,
 • Wiarygodne i aktualne informacje o majątku oraz przebiegu procesów biznesowych w firmie,
 • Możliwość optymalizacji kosztów działalności operacyjnej i zwiększenie wydajności pracy działów przedsiębiorstwa, takich jak dział finansowy, personalny, handlowy, administracja,
 • Elastyczne zarządzanie polityką sprzedaży oraz skuteczną kontrolę zespołu handlowego w oparciu o zdefiniowane raporty i zestawienia,
 • Kompleksowe zarządzanie informacją i skuteczne monitorowanie rozliczeń z kontrahentami,
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji, zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych,
 • Narzędzia wspierające realizację strategii zarządzania zasobami ludzkimi oraz ułatwienie kontroli kosztów pracy,
 • Tworzenie dowolnych, zgodnych z polskim prawem systemów wynagrodzeń,
 • Rzetelne, wiarygodne i bezpieczne zarządzanie danymi kadrowo-płacowymi,
 • Bezpieczeństwo prawno-podatkowe przedsiębiorstwa,
 • Wsparcie w budowaniu świadomości celów biznesowych wśród pracowników oraz efektywne zarządzanie wiedzą przedsiębiorstwa.

Pobierz folder informacyjny Systemu Forte >>

 

OPROGRAMOWANIE SYSTEMU FORTEAnaliza i informacja zarządcza

Analiza i informacja zarządcza

Moduł Analiza i informacja zarządcza wspiera zarządzanie najważniejszymi procesami w przedsiębiorstwie, na bazie analiz i raportów generowanych z systemu Symfonia Forte. Dzięki szybkiemu dostępowi do rzetelnych i kluczowych informacji, oprogramowanie Analiza i informacja zarządcza umożliwia poprawę efektywności pracy i usprawnia podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. W skład wchodzą programy takie jak: Forte Kontroling i Forte Analizy Finansowe.

02 Siepień 2011

Finanse

Finanse

Moduł Finanse, który składa się z Forte Finanse i Księgowość, umożliwia efektywne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa każdej prowadzonej działalności gospodarczej. Ponadto, minimalizuje ryzyko popełniania błędów, zapewnia oszczędność czasu, ułatwiając prowadzenie księgowości finansowej zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości.

02 Siepień 2011

Sprzedaż i zarządzanie relacjami z klientem

Sprzedaż i zarządzanie relacjami z klientem

Znajdziesz tu moduły Sage: Forte Handel i Zarządzanie produkcją. Program Handel umożliwia kompleksową obsługę obrotu towarowego, zarówno procesów zakupu, gospodarki magazynowej i fakturowania. Natomiast moduł Zarządzanie produkcją usprawnia wszystkie etapy procesu produkcji: od planowania przez wytworzenie produktów po rozliczenie i raportowanie.

02 Siepień 2011

Zarządzanie zasobami, kapitał ludzki

Zarządzanie zasobami, kapitał ludzki

Oprogramowanie Forte umożliwia efektywne i sprawne zarządzanie wszystkimi kwestiami związanymi z obsługą kadrową i płacową pracowników. Automatyzacja procesów, optymalizacja kosztów obsługi i kompleksowa obsługa współpracy z urzędami to tylko niektóre z korzyści, które daje Symfonia Forte. Poznaj moduł Kadry i Płace od Sage.

02 Siepień 2011

Zarządzanie zasobami, majątek przedsiębiorstwa

Zarządzanie zasobami, majątek przedsiębiorstwa

System Zarządzania Forte (nazywany przez użytkowników Symfonia Forte) wspiera również zarządzanie zasobami i majątkiem przedsiębiorstwa. W skład oprogramowania wchodzą moduły takie jak: Forte Struktura Organizacji, Majątek IT, Majątek Trwały, Zamówienia Wewnętrzne i wiele innych.

02 Siepień 2011

Wymagania sprzętowe

Poznaj szczegółowe wymagania sprzętowe Systemu Forte.

02 Siepień 2011

Biuletyn informacyjny