Saldeo Smart

Złoty Autoryzowany Partner

Złoty Partner Kompetencyjny

Zaufali nam

Referencje Systemy SYMFONIA i FORTE

Zaufanie jakim nas obdarzyli jest dla nas nie tylko zaszczytem ale przede wszystkim uznaniem naszej fachowości.

2011/09/07
AWM Polska Sp. z o.o.

Przesyłamy pisemne rekomendacie, referencje, dla Firmy CI-Computer Instal Sp. z o.o. w Wałbrzychu, za przeprowadzane wdrożenia oprogramowania Sage.

2011/09/26
Money.pl

Wdrożenie systemu wspierającego zarządzanie w naszej firmie - Symfonia Premium i Forte, odbyło się w sposób szybki i bezproblemowy.

2011/09/27
PROCHEM S.A.

Firma CI-COMPUTER Instal Sp. z o.o. z Wałbrzycha realizowała, jako podwykonawca firmy PROHEM S.A,, budowe nowego obiektu Dolnośląskiego Parku Technologicznego. Buduynek T-Parku to nowoczesny biurowiec o łącznej powierzchni około 7000m2, zlokalizowany w Szczawnie Zdroju.

2013/01/08
Dolnośląskie Surowce Skalne Sp. z o.o.

Wdrożenie Systemu wspierającego zarządzanie w firmie - Symfonia Forte odbyło się w sposób szybki, bezproblemowy dzięki firmie CI-Computer Instal Sp. z o.o.

2011/09/22
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" Sp. z o.o.

Przesyłamy pisemne rekomendacje dla Firmy CI-COMPUTER Instal Wałbrzych, za przeprowadzone wdrożenie oprogramowania Sage Symfonia.

2011/09/22
PRO-FIN rachunkowość - finanse

Firma "PRO FIN" RACHUNKOWOŚĆ - FINANSE B.T ŚĄTEK SPÓŁKA JAWNA potwierdza owocną współpracę z firmą CI-COMPUTER INSTAL SP. Z O.O.

2011/09/22
JSW Budownictwo Specjalistyczne Sebastian Woźny

Wdrożenie Systemu wspierającego zarządzanie w naszej firmie - Symfonia Premium odbyło się w sposób szybki i bezproblemowy dzięki firmie CI-COMPUTER INSTAL sp. z o.o.

2011/09/22
EHL Bzazaltex Sp. z o.o.

System zarządzania Symfonia Forte został wdrożony szybko i kompleksowo, co sprawiło, że w pełni spełnia nasze specyficzne wymagania co do systemu klasy ERP.

2011/09/22
CZARNA GÓRA S.A.

Od 2000 roku firma CI-COMPUTER jest godnym zaufania partnerem w zakresie usług komputerowych.

2011/09/22

Firmy.net

Techtutor.pl

Regulamin newsletter

Wydawcą Newslettera jest CI-COMPUTER Instal S.A. z siedzibą w Wałbrzychu.

W ramach ww. usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana jest w sposób cykliczny i bezterminowo informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.

Usługa subskrypcji Newslettera CI-COMPUTER Instal S.A. jest usługa bezpłatną idostępną dla każdego użytkownika.

Newsletter jest przesyłany do zarejestrowanych użytkowników dwa do czterech razy w miesiącu.

Newsletter zawiera między innymi aktualną ofertę handlową, zmiany w oferowanych produktach i usługach, oraz informacje wydarzeniach związanych z CI-COMPUTER Instal S.A. w tym reklamy.

Zamówienie usługi „Newsletter” przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej www.cicomputer.pl:

  • Zapoznanie się z niniejszym regulaminem dostępnym na stronie www.cicomputer.pl
  • Wpisanie w odpowiednim formularzu na ogólnodostępnej stronie www.cicomputer.pl adresu email, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
  • Akceptacje niniejszego regulaminu poprzez odznaczenie odpowiedniej opcji na formularzu.
  • Potwierdzenie chęci otrzymywania informacji promocyjnych poprzez kliknięcie przycisku Zapisz w formularzu zgłoszeniowym.

Zamówienie przez użytkownika Newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przyjęcie przesyłek zawierających oferty handlowe CI-COMPUTER Instal S.A.
oraz informacje o organizowanych akcjach promocyjnych.

Korzystanie przez użytkownika z usług świadczonych za pośrednictwem poczty elektronicznej jest uwarunkowane posiadaniem czynnego i poprawnie skonfigurowanego konta poczty elektronicznej.


Każdy „Newsletter” zawiera:

  • informację o nadawcy
  • wypełnione pole „temat", określające treść przesyłki

Każdy subskrybent „Newslettera” może zrezygnować jego otrzymywania poprzez kliknięcie linku obecnego w stopce każdej wiadomości.

Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim bez jego zgody.

Biuletyn informacyjny