74 666 21 00 kontakt@cicomputer.pl

Microsoft Azure dla księgowości

Nowoczesna i bezpieczna księgowość w chmurze

Chmura Azure to nowoczesne rozwiązanie dla biur rachunkowych i działów księgowych firm. Dzięki Azure z łatwością można przechowywać dane, tworzyć ich kopie bezpieczeństwa oraz zabezpieczyć się przed utratą kluczowych danych w momencie awarii fizycznego sprzętu w biurze. Microsoft Azure to przede wszystkim bezpieczne miejsce do przechowywania danych, ponieważ usługi świadczone są z bezpiecznych i certyfikowanych centrów danych spełniających najwyższe normy bezpieczeństwa. Centra rozlokowane są w Europie, dzięki temu podlegają normom europejskim i są zgodnie z RODO.

Usługa dla księgowości

korzyści i możliwości

Kopie zapasowe danych

Kopie zapasowe w chmurze to bezpieczeństwo kluczowych danych. Pożar czy jakiekolwiek zniszczenie sprzętu w biurze nie spowoduje utraty danych, ponieważ są one bezpieczne w Azure.

Oprogramowanie księgowe

Korzystając z Microsoft Azure zainstalujesz potrzebne oprogramowanie ale… w chmurze. Błyskawiczny dostęp i wysokie parametry SLA gwarantują bezpieczeństwo danych i ciągły dostęp.   

Elastyczność

Azure pozwala na błyskawiczne dostosowanie wirtualnej serwerowni do potrzeb w danej chwili. Dzięki temu, Azure umożliwia optymalizowanie kosztów infrastruktury i elastyczność cenową. 

Nasza infolinia: 74 666 21 00 | Zapraszamy również do kontaktu przez formularz

Zgoda

11 + 15 =