74 666 21 00 kontakt@cicomputer.pl

System,
który wyprzedza zmiany


Rozwijaj swój biznes z enova365!

Porozmawiajmy o korzyściach jakie przyniesie ERP dla Twojej firmy.

Program do zarządzania całą firmą

 

Enova365 to zaawansowane oprogramowanie ERP, zaprojektowane z myślą o kompleksowym zarządzaniu, automatyzacji i cyfryzacji kluczowych procesów biznesowych. Jest to system, który służy jako centrum łączące różnorodne aspekty działalności firmy – od księgowości, przez procesy handlowe i produkcyjne, aż po zarządzanie zasobami ludzkimi. Dzięki integracji z istniejącym ekosystemem przedsiębiorstwa, enova365 umożliwia efektywne prowadzenie biznesu z jednego, spójnego miejsca, zapewniając płynność pracy i przyczyniając się do wzrostu efektywności organizacyjnej. Poznaj system ERP, który nie tylko ułatwia zarządzanie firmą, ale także wspiera rozwój i innowacyjność w każdym jej aspekcie.

Enova365 znacząco minimalizuje ryzyko popełnienia błędów przez pracowników.

Elastyczność

Możliwość nabycia licencji na stałe, w wersji abonamentowej lub korzystania z rozwiązania w modelu chmurowym. Dostępność z różnych urządzeń. Bogata oferta funkcji. Możliwość rozbudowy systemu wraz z pojawianiem się nowych wymagań.

N

Zgodność z przepisami

Bezproblemowe funkcjonowanie działu księgowości oraz kadrowo-płacowego. Aktualizacje systemu obejmują kontrolę nad zmianami w przepisach, bez dodatkowych kosztów.

/

Integracje i otwarte API

Wzbogać system ERP o specjalistyczne aplikacje dostosowane do Twoich potrzeb (otwarte API), takie jak obsługa banków, drukarni, systemy RCP oraz platformy handlu elektronicznego. Zarządzaj wszystkimi aplikacjami z jednego miejsca.

Poznaj obszary enova365

Sprzedaż i CRM

Zwiększaj i rozwijaj swoją sprzedaż dzięki nowoczesnym narzędziom, które możesz udostępnić swoim kontrahentom!

Handel i magazyn

Planuj i nadzoruj  procesy związane z zamówieniami, zleceniami oraz zarządzaniem magazynem – wszystkie informacje zgromadzone są w jednym systemie.

Kadry Płace i HR

Prowadź rekrutację i zarządzaj zespołem, korzystając z systemu zapewniającego zgodność z przepisami prawa polskiego i najnowszymi trendami w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Finanse i księgowość

Efektywny i skuteczne systemy wspomagające zarządzanie księgowością – prowadź rozrachunki firmy w oparciu o program, który jest zawsze zgodny z przepisami.

Procesy

Optymalizuj główne procesy i zagwarantuj ich płynność w ramach Twojej firmy. Dedykowane rozwiązania programowe pozwolą na usprawnienie organizacji pracy.

Business Intelligence

Tworzenie raportów i analiz, które ułatwiają zarządzanie firmą. Kluczowe informacje zgromadzone w centralnym punkcie, dostępne dla kadry zarządzającej w każdej chwili. Podejmuj trafne decyzje.

Produkcja

Automatyzacja procesów produkcyjnych przy równoczesnej redukcji kosztów.

Projekty i usługi

Efektywne zarządzanie projektem – kontrola nad terminami i budżetem.

Nieruchomości

Optymalizuj procesy związane z administrowaniem nieruchomościami firmowymi.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

 

System enova365 oferuje dwa rodzaje interfejsów: wersję standardową, przeznaczoną do użytkowania na komputerach stacjonarnych, oraz wersję multi, która umożliwia dostęp do systemu z różnych urządzeń, w tym komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów. Te dedykowane interfejsy zapewniają komfortową i efektywną pracę niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Dodatkowo, enova365 jest dostępna w trzech wersjach językowych: język polski, angielski i ukraiński.

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z nami

 

CI-COMPUTER Instal sp. z o.o., będąc Autoryzowanym Partnerem enova365, oferuje szeroki zakres usług wdrożeniowych systemu enova365, skupiając się na modułach takich jak finanse i księgowość, handel, kadry, workflow oraz business intelligence.

Specjalizujemy się w dostosowywaniu rozwiązań do unikalnych potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw oraz piszemy dodatki i aplikacje na smartfony, które rozszerzają możliwości enova365. Nasze zaangażowanie w dostarczanie niestandardowych rozwiązań jest wzmocnione przez niemal 30-letnie doświadczenie w branży technologicznej, szczególnie w obszarze systemów ERP.

Nasza wiedza i doświadczenie jako Autoryzowanego Partnera enova365 są ciągle rozwijane dzięki regularnym szkoleniom i kursom doszkalającym, co pozwala naszemu zespołowi na bieżąco śledzić nowinki technologiczne i systemowe. Za nasze zaangażowanie i wysoką jakość świadczonych usług, zostaliśmy docenieni przez producenta enova365, otrzymując nagrodę dla liderów sprzedaży wśród nowych partnerów.

Obsługujemy klientów na terenie całej Polski, zapewniając profesjonalne wsparcie i dostosowane do potrzeb wdrożenia systemu enova365. Zapraszamy do współpracy z CI-COMPUTER Instal sp. z o.o. – razem możemy zbudować trwały sukces Twojego biznesu w oparciu o najnowsze technologie i rozwiązania.

Poznaj etapy wdrożenia systemu

Obejrzyj przydatne funkcje enova365

prezentowane przez naszych ekspertów

Kontrola płatności
Automatyzacja
Pulpit Klienta
Kontrola nad magazynem
Z

Jak kontrolować płatności od klientów?

enova365 - jak automatyzować powtarzalne czynności?

enova365 Pulpit Klienta - usprawnij komunikację z klientami

Jak usprawnić magazyn - enova365

Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z ekspertami enova365, którzy odpowiedzą na pytania

Poznaj koszt

Wdrożenia systemu enova365 w Twojej firmie

Pytania i odpowiedzi

Zobacz nasze najnowsze Case Study z wdrożenia enova365

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

 

Zapraszamy do kontaktu z nami! Jako Autoryzowany Partner enova365 przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Państwa firmy.


 

Telefony:

501 127 806

510 921 640

74 666 21 00

E-mail:

kontakt@cicomputer.pl

Porozmawiajmy o Państwa potrzebach:

Promocje na Black Week