74 666 21 00 kontakt@cicomputer.pl

Wdrożenia systemu enova365

 

 

Poznaj szerokie możliwości integracji enova365. Dowiedz się więcej

o procesie wdrożenia przez nas i dostosuj system ERP do swojej firmy!

 

f

Dopasowany system ERP

Wdrożenie ERP umożliwia dopasowanie systemu do Twojej działalności. Otrzymujesz unikalne oprogramowanie, które dokładnie odwzorowuje procesy realizowane w firmie, dzięki czemu możesz usprawnić pracę i zyskać kontrolę nad przedsiębiorstwem.

+

Obsługa

Partner enova365 to ekspert, który pozna specyfikę Twojego biznesu i zaoferuje Ci nowe możliwości. Podczas przygotowanej specjalnie dla Ciebie bezpłatnej prezentacji systemu przekonasz się, jakie korzyści możesz dzięki niemu osiągnąć!

Integracja systemu

Zintegrowany system ERP łączy się z innymi rozwiązaniami branżowymi. Wdrożenie enova365 gwarantuje Ci dostęp do wszystkich danych dotyczących Twojej firmy w jednym miejscu.

Łatwa rozbudowa enova365

Wdrożenie systemu ERP enova365 daje Ci możliwość rozszerzenia instalacji o dodatkowe moduły – bez konieczności wymiany całego oprogramowania. Korzystasz z tych funkcji, których potrzebujesz, a rozbudowa dotyczy wyłącznie nowych!

Etapy wdrożenia

Krok 1
L
Z
Krok 1

Poznaj możliwości enova365

Widzisz potrzebę usprawnienia procesów w Twojej firmie? Chcesz mieć kontrolę nad tym, jak przebiega praca w poszczególnych obszarach? Zastanów się, jaka jest sytuacja Twojego przedsiębiorstwa i jakie plany chcesz zrealizować.

 

  • Zapoznaj się z ofertą i możliwościami wdrożenia ERP enova365 – dowiedz się, jak możemy pomóc Ci w osiągnięciu celów biznesowych.
  • enova365 to kompleksowy system, który w pełni odpowiada potrzebom każdego biznesu – Wdrażanie systemu ERP umożliwia dostosowanie oprogramowania do Twoich wymagań. Dzięki modułowej strukturze systemu wybierzesz tylko te funkcje, których naprawdę potrzebujesz
  • Zastanów się, na jakim urządzeniu chcesz pracować – Jako Klient wybierasz jakiej wersji oprogramowania potrzebujesz. Wersja Multi dostosowana do każdego urządzenia lub wersja Standard – okienkowa, obejmująca tradycyjny interfejs, oparty o okienka Windows Forms. Sam decydujesz również, w jaki sposób kupisz licencję systemu enova365. Możesz wybrać zakup jej na własność lub wynajem ERP w formie abonamentu.
Krok 2
L
Krok 2

Analiza informatyczna i biznesowa

Na początku współpracy nasi specjaliści (jesteśmy Autoryzowanym Partnerem enova365) przeprowadzą analizę Twoich potrzeb. To pierwszy i kluczowy etap, jakiego wymaga wdrożenie systemu ERP. To przede wszystkim poznanie Twojej firmy pod kątem procesów, które w niej zachodzą, w celu odwzorowania ich w systemie ERP.

 

  • Specjalista określi modele biznesowe oraz strukturę organizacji, tak aby sprostać wymaganiom Twojej działalności. Zaprojektuje, a następnie przeprowadzi wdrożenie ERP, które będzie rozwiązaniem odpowiednim dla prowadzonego przez Ciebie biznesu.
  • Dzięki analizie przedwdrożeniowej dowiesz się, jak będzie przebiegać wdrożenie systemu ERP w firmie oraz w jaki sposób enova365 usprawni jej procesy.
Krok 3
L
Krok 3

Wdrożenie systemu ERP

Wdrażanie ERP w konkretnej firmie to indywidualny projekt. Dzięki możliwościom systemu i eksperckiej wiedzy, enova365 dokładnie odzwierciedli procedury, które zachodzą w Twojej firmie.

To enova365 dopasuje się do Twojego biznesu, a nie odwrotnie!

Wdrożenia systemów ERP to złożony proces, ale przeprowadzimy Cię przez niego ponieważ jesteśmy Autoryzowanym Partnerem enova365. Określi on harmonogram oraz podzieli jego etapy tak, aby działanie Twojej firmy nie zostało zakłócone.

Krok 4
L
Krok 4

Szkolenia pracowników

Wdrożenie systemu ERP to zmiana i wyzwanie dla firmy i jej pracowników. Świadczymy usługi szkoleniowe, dzięki czemu możesz w pełni skorzystać z usprawnień, jakie oferuje enova365.

Warto zwrócić uwagę na szkolenie dla nowych operatorów systemu – czyli Twoich pracowników. Dzięki fachowym radom naszych ekspertów szybciej wdrożą się oni w nowe procedury.

Krok 5
L
N
Krok 5

Wsparcie powdrożeniowe

CI-COMPUTER INSTAL jako Autoryzowany Partner zna już Twoją firmę i strukturę wdrożenia systemu enova365, dlatego to właśnie on jest pierwszą linią wsparcia dla Klienta. Świadczy usługi serwisu, w tym publikacji nowej wersji systemu i aktualizacji do najnowszej wersji, oraz odpowiada na pytania.

System enova365 jest zawsze na bieżąco aktualizowany – zgodnie z przepisami polskiego prawa. Nowe wersje oprogramowania publikujemy na naszej stronie. W ramach ważnej gwarancji dostęp do nich otrzymujesz bezpłatnie.

 

Możliwości rozwoju instalacji i aktualizacje

 

System enova365 jest otwarty na rozwój i integracje 

enova365 to system, który rośnie razem z Twoim biznesem – w miarę przybywania Klientów i branż, które obsługujesz. Poszerz oprogramowanie enova365 o dodatkowe moduły lub wybierz wyższą wersję funkcjonalności, gdy tylko pojawi się taka potrzeba (za samą różnicę w cenie). 

W ramach wykupionej gwarancji bezpłatnie udostępniamy aktualizacje systemu związane ze zmianami w przepisach oraz nowymi funkcjonalnościami. W enova365 dostęp do nowej wersji systemu otrzymujesz więc w cenie!

Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z ekspertami enova365, którzy odpowiedzą na pytania

Poznaj koszt

Wdrożenia systemu enova365 w Twojej firmie

👋 Już teraz dowiedz się więcej o innych modułach, które usprawnią działanie Twojej firmy 👋

 

Chcesz rozwijać biznes?

Zostaw numer, oddzwonimy i sprawdzimy czy możemy Ci pomóc.