74 666 21 00 kontakt@cicomputer.pl

Systemy Symfonia firmy Sage

System Symfonia to zestaw zintegrowanych ze sobą oprogramowań, które skutecznie wspierają zarządzanie w małych i średnich firmach. Program Symfonia wspomaga przedsiębiorstwo zarówno w codziennej działalności związanej z ewidencją oraz obsługą zdarzeń gospodarczych, jak i umożliwia zgromadzenie wszystkich niezbędnych informacji w jednym miejscu, co pozwala na podejmowanie właściwych, kluczowych decyzji biznesowych w firmie.

Programy wchodzące w skład Systemu takie jak Finanse i Księgowość, Kadry i Płace, Analizy Finansowe, Środki Trwałe, Płace, Przelewy, Handel, Faktura, Mała Księgowość mogą działać samodzielnie lub być ze sobą zintegrowane i wymieniać dane.

Producentem Systemu Symfonia jest Sage – jeden z największych dostawców oprogramowania do zarządzania firmami na świecie. To również wiodący producent, który dostarcza systemy klasy ERP w Polsce.

Nasza firma specjalizuje się również w opiece serwisowej oraz świadczy wsparcie dla przedsiębiorstw korzystających z systemów Sage. Zapraszamy do kontaktu.

Nie wiedzą Państwo, który program będzie spełniał oczekiwania?

Jesteśmy do dyspozycji pod numerem: 74 666 21 00

E-mail kontaktowy: walbrzych@cicomputer.pl