74 666 21 00 kontakt@cicomputer.pl

Microsoft Azure w przemyśle

Rozwój firmy i elastyczność infrastruktury

Wykorzystanie Azure w szeroko pojmowanym przemyśle ma szereg korzyści. Pierwszą z nich jest migracja infrastruktury IT, aplikacji biznesowych takich jak CRM oraz HRM (Human Resource Managment) czy innych rozwiązań programistycznych do chmury, której wydajność optymalizuje się tak aby była dostosowana do potrzeb i co za tym idzie była mniej kosztowna. Przejście do chmury to szansa na zwiększenie konkurencyjności firmy, zintegrowanie z IoT – Internetem Rzeczy czy systemami o wysokiej wydajności obliczeniowej. Ponadto przeniesienie infrastruktury do chmury Microsoft Azure to minimalizowanie kosztów, które dotychczas ponoszone były na utrzymanie fizycznych serwerowni i technologii.

Chmura dla przemysłu

korzyści i możliwości

Niskie koszty utrzymania

Chmura pozwala optymalizować koszty infrastruktury dzięki dostosowaniu do obecnego wykorzystania zasobów. Elastyczność to nie wszystko. Brak fizycznych serwerów to mniejsze koszty utrzymania czy modernizacji serwerowni.

Wydajna integracja z systemami

Microsoft Azure pozwala na łatwe i wydajne zarządzanie urządzeniami oraz analizowaniu danych zbieranych przez te urządzenia. Wysoka wydajność chmury pozwala na przetwarzanie danych z ogromnej ilości urządzeń.

Hybryda

Microsoft Azure umożliwia stworzenie chmury hybrydowej dla firm, które nie chcą lub nie są gotowe w całości przenieść swojej infrastruktury. Dzięki temu wrażliwe operacje będą wykonywane lokalnie, a inne ważne zadania w chmurze Microsoftu.

Nasza infolinia: 74 666 21 00 | Zapraszamy również do kontaktu przez formularz

Zgoda

5 + 2 =