74 666 21 00 kontakt@cicomputer.pl

Wdrożenie systemów Symfonia od 130 zł / h


Wdrożenia prowadzi Złoty Partner Symfonia:
CI-COMPUTER INSTAL

 

Wdrożenia

 

Od ponad 25 lat dostarczamy i wdrażamy oprogramowanie Symfonia. Z naszych usług korzysta ponad 500 firm.

Wieloletnie doświadczenie oraz kompetentny zespół wdrożeniowców w naszej firmie zapewni Państwu wysokiej jakości szkolenie oraz konfigurację Symfonii, zgodnie z Państwa potrzebami. 

Ceny naszych wdrożeń zaczynają się od 130 zł netto za godzinę. 

Zaufany przez tysiące firm

 

Producentem Systemu Symfonia jest jeden z największych dostawców oprogramowania do zarządzania firmami na świecie. To również wiodący producent, który dostarcza systemy klasy ERP w Polsce.

Nasza firma specjalizuje się również w opiece serwisowej oraz świadczy wsparcie dla przedsiębiorstw korzystających z systemów Symfonia.

Wdrożone i aktualizowane oprogramowanie przez CI-COMPUTER Instal Sp. z o.o. pozwoliło na wzrost efektywności pracy z systemem, a liczne modyfikacje pozwoliły na dopasowanie systemu do naszych potrzeb.

Barbara Grzegorczyk

Prezes Zarządu, Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A.

Wdrożenie Systemu wspierającego zarządzanie w naszej firmie – Symfonia Premium i Forte odbyło się w sposób szybki i bezproblemowy dzięki firmie CI-COMPUTER INSTAL. Jej pracownicy wykazali się kompleksową wiedzą podczas szkoleń naszych pracowników.

Aleksander Kusz

Money.pl Sp. z o. o.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy – wdrożony system został dopasowany do naszych potrzeb, co pozwoliło na wzrost szybkości pracy, informacja zarządcza uzyskiwana z systemu w pełni zaspokaja nasze potrzeby w tym zakresie.

Grzegorz Manelski

Wiceprezes Zarządu, Kompleks S.A.

Głównym obszarem współpracy jest utrzymanie i rozwijanie Systemu Sage Symfonia ERP oraz aplikacji współpracujących z tym systemem. Od samego początku naszej współpracy Firma CI-COMPUTER INSTAL wykazała się rzetelnością, licznymi kompetencjami (…).

Grzegorz Stasiak

Dyrektor, IMPEL Business Solutions Sp. z o.o.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

 

Zapraszamy do kontaktu z nami! Jako Złoty Partner Symfonia przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Państwa firmy.


Telefon: 74 666 21 00

E-mail: kontakt@cicomputer.pl

Porozmawiajmy o Państwa potrzebach: